Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Mehmet Ali Altaca

ODTÜ ve Siyasal Bilim Fakültesinde okudu. Türkiye'nin ilk bağımsız bilgi teknolojileri yayın grubu IDG Türkiye'nin kurucusu ve yönetici ortağı olarak 1990-98 arasında çalıştı. PC World, ComputerWorld, NetworkWorld, MacWorld dergilerinin ve çok sayıda kitabın yayıncılığını yaptı. Toplamda o gün için rekor sayı olan 15.000 aboneye dergilerin ulaşması amacıyla şirket bünyesinde oluşturulan dağıtım grubu, ülkenin ilk özel dağıtım gruplarından birisi olmuştur. 1999 yılında Postacı Kurye'yi kurdu ve kuruluşundan bu yana genel müdürlüğünü yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Levent Sönmez

Ziraat Mühendisidir. Uzun dönem tekstil alanında çalıştı. 2003 yılında Postacı'ya katıldı. Özellikle İstanbul ve İstanbul dışı illerde resmi evrak hizmetinin kurulması ve geliştirilmesi faaliyetini yönetti. Şirketin Koordinatörlüğünü yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Osman Güngör

IDG Türkiye'de dağıtım hizmetleri yetkilisi olarak çalıştı. Kuruluşuyla birlikte Postacı Kurye'ye katıldı. Kurye Hizmeti Operasyon Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ferhat Özkurt

Migros, Metal İskele İnşaat, Beta Avm ve Fruit Park şirketlerinde yurt içi ve yurt dışı projelerde koordinatörlük ve yöneticilik yaptı. 2013 yılında Postacı'ya İdari ve Mali İşler Yönetmeni olarak katıldı. Şu anda Müşteri İlişkileri Yönetmeliğinin yanı sıra "Postacı Online" nın şirket ve müşteriler nezdinde hayata geçirilmesini koordine etmektedir.

Dinçer Mete

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Fakültesi mezunudur. 1997-2007 yılları arasında Bilgi Teknolojileri alanındaki önder şirketlerden Probil'de direktörlük de dahil olmak üzere yönetim kademelerinde çalışmış, pek çok projenin arasında, son olarak Milli Eğitim Bakanlığı 1.400 okula bilgisayar sınıfı kurulumu projesini başarıyla yönetmiş ve sonlandırmıştır.

Postacı Kurye'nin Yönetim Danışmanı olarak görev yapmaktadır. Şirketin bilgi işlem altyapısının geliştirilmesi, iş süreçlerinin teknoloji temelli yapılandırılması ve şirketin kurumsal bir yapıya kavuşturulması projelerini yürütmektedir.